Morenolaisen psykodraaman kouluttajayhdistys ry (mopsi)

<<< Etusivu



MORENOLAISEN PSYKODRAAMAN KOULUTTAJAYHDISTYS RY (MOPSI)

Esittely | MOPSIn jäsenet


Mopsin jäsenet:


Psykodraamakouluttajat (TEP):


Aitolehti, Sirkku
Helsingin psykodraamainstituutti
e-mail sirkku.aitolehti@gmail.com


Hiillos-Vuorinen, Riitta (kunniajäsen)
Suomen Morenoinstituutti
puh. 040 520 6042
e-mail riitta.hiillos-vuorinen@kolumbus.fi


Kauppila, Reijo
Helsingin psykodraamainstituutti
puh. 044 599 3377
e-mail reijo.kauppila@muutosvalmennus.fi


Partanen–Hertell, Marjut
Morenoinstituutti, Tampere ja Helsinki
puh. 050 5281684
e-mail arua@welho.com


Rahmel, Päivi
Kasvunpaikka, Helsinki, Keski-Suomi
puh. 0400 674 717
e-mail paivi.rahmel@kasvunpaikka.fi


Rautiainen, Mari
Helsingin psykodraamainstituutti
e-mail mari.rautiainen@kolumbus.fi


Rautiainen, Reijo
Helsingin psykodraamainstituutti
e-mail reijo.rautiainen@elisanet.fi


Tammelin, Tarja
Helsingin psykodraamainstituutti
e-mail tarja.tammelin@luovasuunta.fi


Vainio, Jari
Pohjoisen psykodraama ry, Oulu
puh. 040 5068782
e-mail jari.vainio@pp1.inet.fi



Ylä–Rautio–Vaittinen, Katariina
Morenoinstituutti, Tampere
puh. 0400 525667
e-mail katariina.yla-rautio@sci.fi

TEP-opiskelijat:


Puumala, Sami
Helsingin psykodraamainstituutti


Soikkanen, Antti
Helsingin psykodraamainstituutti





<-- etusivulle